Catch me Patch me

Catch me, Patch me – lieknėjimo naujovė!

Pleistrų formos liekninamoji terapija? Tai iš tiesų veikia! Išbandykite modernų transderminį preparatą, kuris prasiskverbia į odą ir įtakoja greitesnį svorio sumažėjimą ląstelių lygmenyje. Įsitikinkite, kaip greitai pamiršite apie papildomus kilogramus!

 

Kaip veikia Catch me, Patch me?

Lieknėjimo pleistrai Catch me, Patch me tai diskretiškas ir lengvai taikomas būdas, paremtas transdermine sistema, kuris leidžia prasiskverbti aktyviesiems komponentams tiesiogiai į organizmo ląsteles. Atskiros medžiagos, esančios vaistiniuose augalų ekstraktuose, pasiekia riebalų sluoksnį ir veiksmingai pašalina jo kaupimąsi problematiškiausiose kūno vietose. Pleistrai ne tik kovoja su problemos pasekmėmis, bet ir pašalina jos šaltinį, išvalo organizmą nuo toksinų, paspartina riebalų skaidymą, teigiamai veikia medžiagų apykaitą, mažina apetitą ir reguliuoja virškinimo sistemos veiklą. Catch me, Patch me sumažina taip pat cholesterolio kiekį, apsaugo nuo vandens susilaikymo organizme, stimuliuoja mikrocirkuliaciją, sustangrina odą ir suteikia energijos. Tokiu būdu veikia visus aspektus, kurie gali trukdyti svorio mažinimo procesui.

Pleistrai Catch me, Patch me veikia organizme 24 valandas per parą – komponentų transportas vyksta tolygiai, kas žymiai pagreitina terapiją ir prisideda prie ilgesnio poveikio išlaikymo!

 

Aktyvūs komponentai, esantys Catch me, Patch me sudėtyje

Kambodžinė garsinija – tai vertingas hidroksicitrinų rūgšties HCA šaltinis, kuris pagreitina riebalinio audinio deginimą, skatina tinkamą virškinimą ir medžiagų apykaitą. Ji taip pat sumažina blogojo cholesterolio lygį ir slopina pernelyg didelį apetitą.

Guarana – turtingas kofeino ir vitamino B3 šaltinis, pagreitina riebalų skaidymą, didina organizmo ištvermę, suteikia energijos ir yra puikiu antioksidantu. Taip pat turi įtakos tinkamai kraujotakai palaikyti ir stangrina odą.

Fucus Vesiculosus – jūrų dumbliai, kurie yra natūraliu jodo lobiu. Valo organizmą nuo toksinų ir kenksmingų metabolizmo produktų, slopiną riebalų kaupimąsi, apsaugo nuo vandens susilaikymo organizme ir teikia jam būtinų mikroelementų.

 

Kodėl verta pasirinkti Catch me, Patch me?

  1. Naudojimo saugumas

Pleistrai Catch me, Patch me yra paremti tik natūraliais augalų ekstraktais, kurių liekninamosios savybės buvo patvirtintos specialistų. Todėl neturime nerimauti dėl jokio šalutinio poveikio!

  1. Paprastas metodas

Pleistrų forma nereikalauja atsiminti apie reguliarų vartojimą tam tikromis valandomis. Terapinis procesas vyksta vyksta tolygiai visą parą, o pats metodas yra diskretiškas, universalus ir lengvai naudojamas.

  1. Teigiami perkančiųjų atsiliepimai

Catch me, Patch me yra labai populiarūs visame pasaulyje! Jiems buvo atlikti specializuoti klinikiniai testai, gavo kokybės sertifikatą, o jų veikimo rezultatus patvirtina šimtai patenkintų klientų nuomonių.

 

Kaip naudoti pleistrus Catch me, Patch me?

Vienas pleistras yra skirtas vienai terapijos dienai. Prieš klijuojant pleistrą, odos nederėtų tepti kremais ar balzamais, kadangi tai gali apriboti pleistrų sukibimo laipsnį. Galima nešioti maudantis duše ar vonioje, tačiau neilgą laiką.

  1. Nuimkite apsauginę plėvelę ir priklijuokite pleistrą ant peties ar nugaros.
  2. Prilaikykite keletą sekundžių, kad pleistras geriau prisiklijuotų prie kūno.
  3. Po 24 valandų nuimkite pleistrą ir pakeiskite jį nauju, priklijuodami kitoje vietoje nei prieš tai.

 

Kur galima įsigyti Catch me, Patch me?

Pleistrai yra prieinami pasirinktose internetinėse parduotuvėse, priklausančiose platintojui. Ten rasime visą informaciją apie kainą, rekomenduojamą terapijos trukmę, kontraindikacijas ir pan.

Leave a Reply